TR EN IR

MoonLOC

  • MoonUNIVERSAL

    MoonUNIVERSAL

  • MoonWOOD

    MoonWOOD


MoonLOC ® Laminat Parke Türk orman ürünleri endüstrisinin lider oyuncularından Yıldız Sunta MDF A.Ş. tarafından 2003 yılında üretilmeye başlanmıştır.

Yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Yıldız Sunta MDF A.Ş. 2004 yılında Türkiye'yi kolay monte ve hasar görmeden demonte edilebilen kilitli parkeyle tanıştırmış; böylece, Türkiye'de geleneksel tutkallı laminat parke devri kapanmıştır.

Benzer şekilde uygulanan özel baskı teknolojisiyle doğal ahşabın sıcaklığını ve dokunma hissini veren ve nihai kullanıcıların beğenisini toplayan üç boyutlu MoonWOOD ® Serisi, parlak yüzeyli laminat parke, granit görüntülü laminat parke ve derzli laminat parke Yıldız Sunta MDF A.Ş.'nin Türkiye'ye kazandırdığı ilklerden olmuştur.

MoonLOC ® Laminat Parke ürünleri, laminat parkede kilit sisteminin mucidi tarafından geliştirilmiş Patentli Uniclic ® Teknolojisi'yle üretilmekte olup, hem boyuna hem de enine kilitlenme sağlamak suretiyle, yüzeydeki pürüzleri tamamıyla ortadan kaldırmakta ve yıllar sonra dahi en küçük bir yüzey deformasyonuna izin vermemektedir.

Yıllık 21 milyon m2 'lik laminat parke üretim kapasitesiyle, sadece Türkiye'nin değil bütün dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Yıldız Sunta MDF A.Ş. bir yandan farklı amaçlara ve her türlü mekana hitap eden AC3, AC4 ve AC5 sınıfı ürünleri, diğer yandan zengin yüzey ve dekor seçenekleriyle, mekanlarınıza değer katmaya ve her daim siz değerli müşterilerinin güvenine layik olmaya çalışmaktadır...

MoonWOOD